Ty też możesz nam pomóc przekazując 1% podatkuTy też możesz nam pomóc przekazując 1% podatku

14:11

… Od 6 lat pomagamy potrzebującym jeżom pigmejskim, zajmujemy się interwencjami oraz adopcjami tych ssaków. Byliśmy zmuszeni odkupić kilka jeży pigmejskich, a czasami zainwestować w ich leczenie.

W ciągu ostatnich lat przeprowadziliśmy liczne nieodpłatne warsztaty edukacyjne dla dzieci. Były to interesujące i pouczające, pełne przygody spotkania. Warsztaty takie, to potrzeba licznych pomocy naukowych, jak również drobnych upominków dla dzieci.

Na licznych spotkaniach, odpowiadamy na Państwa pytania oraz uczymy pracy z jeżami pigmejskimi.

Wszystkie nasze działania, wiążą się z kosztami, które zazwyczaj pokrywamy ze składek członkowskich oraz darowizn.

Nie prowadzimy działalności gospodarczej, nie mamy dochodów.

Każdy z Państwa może wspomóc naszą działalność. Jak to zrobić? Prosimy o wypełnienie w deklaracji PIT wg schematu:

Organizacja: Fundacja FaniMani

Cel szczegółowy: 3246